Agrotex

Oficjalny dealer części zamiennych

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY:

 Opis stanowiska:

  • realizacja planów sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych,
  • pozyskiwanie klientów na terenie województwa lubelskiego:
    • sprzedaż bezpośrednia,
    • budowanie bazy danych,
    • badanie potrzeb rynku,
  • utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami.
  • organizowanie pokazów pracy maszyn i promocji.

Wymagania:

  • znajomość branży rolniczej
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju,
  • współpracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • stabilność zatrudnienia,
  • umowę o pracę na pełny etat.

 PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO:

  • prowadzenie aktywnej polityki sprzedaży w dziale handlowym,
  • poszukiwanie nowych odbiorców,
  • budowanie długofalowych relacji z obecnymi kontrahentami krajowymi,
  • praca ma charakter stacjonarny w siedzibie firmy w Kostrach.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość obsługi programów graficznych (Photoshop, Corel),
  • komunikatywność, samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań,
  • zaangażowanie, konsekwencja i determinacja w osiąganiu celów,
  • obsługa komputera (pakiet Office),
  • aktualne prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia.

 MECHANIK – SERWISANT MASZYN ROLNICZYCH:

  • diagnostyka, obsługa techniczna i naprawa maszyn rolniczych,
  • obsługa serwisu mobilnego (wyjazdy do klientów),
  • naprawa usterek z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektroniki,
  • usuwanie awarii powstałych podczas eksploatacji,
  • wykonywanie usług serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych,

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży rolniczej lub pokrewnej (naprawy pojazdów, maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłowych itp.)
  • znajomość zagadnień mechaniki, hydrauliki i elektroniki maszyn
  • aktualne prawo jazdy kategorii B
  • odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikatywność

Oferujemy:

Agrotex Przemysław Adamowicz

Kostry 138 B, 21-210 Milanów