Mówi się, że co trzeci ciągnik rolniczy poruszający się na świecie to MTZ BELARUS. Biorąc pod uwagę, fakt, że fabryka została założona w maju 1946r. jest to całkiem możliwe. Dostępnych jest już ponad 100 modeli ciągników rolniczych, które można spotkać na każdym kontynencie ziemi. Ciągniki rolnicze MTZ BELARUS cechuje wytrzymałość, proste rozwiązania techniczne oraz prosta obsługa techniczna, to wszystko doprowadziło to popularności Białoruskich maszyn.

Jesteśmy głównym dealerem i dystrybutorem holdingu MINSK TRACTOR WORKS w Polsce. Naszym priorytetem jest zaopatrywanie sklepów rolniczych, a zarazem rolników i przedsiębiorców w kompleksową ofertę oryginalnych części zamiennych. Chcemy zapewnić wszystkim właścicielom ciągników tej marki pełną dostępność oryginalnych części zamiennych sprowadzanych bezpośrednio od producenta. Podpisując tak bardzo ważną dla nas umowę partnerską z holdingiem MINSK TRACTOR WORKS chcieliśmy również zapewnić naszym klientom przede wszystkim 100% pewność, że otrzymują oryginalne części zamienne oraz regularne dostawy co gwarantuje ciągłość zaopatrzenia. Dzięki umowie partnerskiej i bezpośrednim zakupom w fabrykach holdingu omijamy pośredników co zapewnia nam najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Duże powierzchnie magazynowe pozwalają nam posiadać w ofercie bardzo szeroką gamę produktów.

Oferujemy profesjonalnych i wyszkolonych handlowców którzy pomogą w kwestiach informacyjnych oraz technicznych. Mamy pełen wgląd techniczny. Dysponujemy katalogami oraz schematami technicznymi, które zostały nam udostępnione przez MINSK TRACTOR WORKS.

Zapraszamy do współpracy.