BiG Pack

BiG Pack firmy KRONE zapewnia wysoki komfort, jest łatwa w obsłudze i pracuje na wszystkich materiałach. KRONE zapewnia dla każdych wymagań optymalną prasę do formowania bel prostopadłościennych, o wymiarach kanału od 80 x 70 cm do 120 x 130 cm, niezależnie od tego, czy prasowana jest słoma, siano albo zielonka na kiszonkę.

  • HighSpeed: o wiele większa wydajność przy wysokiej gęstości bel, przez zwiększenie częstotliwości ruchów tłoka
  • HDP: większa gęstość prasowania – masa bel większa nawet o 25%
  • HDP II: wydajność większa do 70% albo gęstość bel większa do 10%
  • Niesterowany podbieracz EasyFlow z aktywnie napędzanym bębnem zasilającym
  • VFS – zmienny system napełniania
  • Zbierany materiał cięty za pomocą XCut, VariCut albo PreChop
  • System MultiBale: do 9 pojedynczych bel w jednej kostce
  • Automatyczna regulacja siły prasowania

Zawsze twarde bele:
Zmienny system napełniania (VFS) firmy KRONE zapewnia twarde bele o stabilnym kształcie również przy niewielkiej ilości pokosu i małej prędkości jazdy. Zasada działania systemu VF: nagarniacz i podajnik transportują zbierany materiał najpierw do kanału transportowego, gdzie jest on gromadzony i wstępnie zagęszczany. Dopiero po całkowitym napełnieniu kanału transportowego grabie podajnika wprowadzają zebrany materiał do kanału prasy.

Większa wydajność dzięki napędzanemu bębnowi zasilającemu:
‚Active Pick-up‘ KRONE – ta nazwa obejmuje sprawdzone w tysiącach egzemplarzy podbieracze EasyFlow bez bieżni krzywkowej, uzupełniane o aktywnie napędzany bęben zasilający. Istotą konstrukcji tego podbieracza jest ukształtowanie ocynkowanych zgarniaków. Ich kształt zapewnia ciągły przepływ materiału przy zagłębianiu się palców. EasyFlow umożliwia pracę z prędkością obrotową większą o 30% - można szybciej jechać i pracować z większą wydajnością.

Najlepsza obsługa:
KRONE BiG Pack jest wyposażona standardowo w elektronikę pokładową współpracującą z ISOBUS. Prasa może być obsługiwana przy użyciu terminalu obsługowego Delta firmy KRONE albo terminali CCI 1200, współpracujących z ISOBUS, jak również za pomocą terminalu ciągnika, zdolnego do współpracy z ISOBUS.

MultiBale – z dużej małe
Do 9 pojedynczych bel w jednej dużej beli – taka jest wyróżniona nagrodą technologia MultiBale. Na terminalu obsługi operator ustawia żądaną liczbę bel. Oprócz całkowitej długości dużej beli, wynoszącej od 0,50 m do 2,70 m, wybiera się liczbę małych bel. Mniejsze, pojedyncze bele są potem wiązane każdorazowo dwoma sznurkami, a cała bela trzema sznurkami w BiG Pack 870 lub 4 sznurkami w BiG Pack 1270. Naturalnie można również pracować w sposób konwencjonalny. Wówczas duża bela zostaje owinięta przez pięć do sześciu sznurków.

Do pobrania

Zadaj pytanie do sprzedawcy