Przyczepy zbierające i przyczepy do transportu zielonki ZX

Najmocniejsze na świecie

Ekonomiczność pracy oznacza zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów i zoptymalizowanie wykorzystania rocznego. Z tego powodu KRONE opracowała przyczepę zbierającą i przyczepę do transportu zielonki ZX. Może ona być stosowana do zbioru kukurydzy i zielonki, jako przyczepa zbierająca i przyczepa do transportu zielonki.

 • Przyczepa zbierająca i przyczepa do transportu zielonki o największej mocy na świecie:
  dzięki nowej, rewolucyjnej koncepcji napędu,
  wał przegubowy przenosi moc do 400 KM,
 • Hydraulicznie napędzany, niesterowany podbieracz, z zębami ustawionymi w kształcie W
 • Przechylna ściana przednia zapewnia większą pojemność, większe sprasowanie i jest pomocna przy rozładunku
 • Odchylana w bok belka nożowa z 48 załączanymi nożami
 • Ostrzałka noży SpeedSharp jako opcja
 • Duży bęben rozdrabniający i transportowy z szerokimi łopatkami ze stali hardox
 • Zespoły osi z kompensacją hydrauliczną
 • Automatyczny układ załadunkowy PowerLoad, z automatycznie regulowaną prędkością zgarniakowego przenośnika podłogowego, zapewniający równomierny załadunek

Nowa koncepcja napędu
W celu wykorzystania wysokiej mocy napędowej dzisiejszych, dużych ciągników, bęben rozdrabniający i transportowy są napędzane za pośrednictwem 6-rowkowego paska zespolonego i przekładni planetarnej. Umieszczona w bębnie przekładnia planetarna zmniejsza prędkość obrotową napędu pasowego. Unikatowa koncepcja napędu zapewnia elastyczność i umożliwia montaż szerszego bębna, w celu uzyskania jeszcze większej przepustowości.

Podbieracz, który ma to coś:
Niesterowany podbieracz EasyFlow z napędem hydraulicznym i podwójne noże rozmieszczone po linii śrubowej na rurze o przekroju okrągłym spełniają najwyższe wymagania. Zapewniają nie tylko bezobsługowość ale również wyznaczają nowy standard pod względem przenoszonej mocy. Umieszczony wewnątrz podbieracza napęd hydrauliczny umożliwia stosowanie większej szerokości roboczej i bezzakłóceniowe podbieranie paszy, przy optymalnej prędkości jazdy i maksymalnej wydajności podbierania.

Podbieracz EasyFlow i bęben rozdrabniający
Przyczepa RX jest nie tylko doskonałym pojazdem transportowym. Wyróżnia się również jako przyczepa zbierająca, dzięki podbieraczowi EasyFlow o szerokości roboczej 2.015 mm. Rozmieszczone w układzie W palce zapewniają równomierne rozprowadzenie paszy na całej szerokości bębna. Duży bęben rozdrabniający o średnicy 880 mm i szerokości 1.785 mm zapewnia nie tylko dużą przepustowość, ale również perfekcyjną jakość cięcia. Napęd pochodzi z dużej przekładni pracującej w kąpieli olejowej. Wyróżnia się ona solidną konstrukcją, dużą przepustowością i dokładnym rozdrobnieniem.

Przenośnik podłogowy, który ma to coś:
Obniżony w kierunku do przodu zgarniakowy przenośnik podłogowy i skrócony kanał transportowy zapewniają jeszcze szybszy załadunek przyczepy, z zachowaniem struktury paszy i wyraźnie mniejszym zapotrzebowaniem mocy. Korzyść: większa wydajność przy mniejszym zużyciu oleju napędowego.

Wyłącznie z KRONE:
Koncepcja napędu bębna rozdrabniającego i transportowego jest unikatowa. Napęd zabezpieczony w głównym wale przegubowym za pomocą sprzęgła przeciążeniowego, wyregulowanego na 2800 Nm, jest prowadzony przez przekładnię główną, napęd Powerbelt firmy KRONE i redukcyjną przekładnię planetarną umożliwia przenoszenie przez wał przegubowy mocy do 400 KM.

Móc więcej:
Dla ekonomicznego sukcesu znaczenie ma nie tylko prędkość transportowa i wydajność załadunku ale również moc przy załadunku i rozładunku. Przechylna ściana przednia pozwala na zwiększenie pojemności do 4,5 m³, w zależności od położenia, zwiększa przyczepność tylnych kół ciągnika, umożliwia odpowiednie dla zbieranego pokosu wstępne sprasowanie i i zapewnia całkowite i szybsze opróżnienie.

Dane techniczne

Do pobrania

Zadaj pytanie do sprzedawcy