Przyczepy zbierające i przyczepy do transportu zielonki AX

AX: generacja przyczep zbierających, która wyznacza nowe standardy. Szeroki podbieracz (1,80 m wg DIN), duży bęben rozdrabniający i odchylana belka nożowa z 32 nożami to tylko niektóre cechy dwufunkcyjnej przyczepy AX. W celu zapewnienia maksymalnej uniwersalności są do dyspozycji trzy pojemności skrzyni ładunkowej i trzy różne zabudowy: nadwozie składane, nadwozie całkowicie stalowe oraz nadwozie z uchylną klapą do transportu sieczki. Dostępny jest również zespół dozujący.

  • Pełnowartościowa, dwufunkcyjna przyczepa zbierająca
  • Elegancki, funkcjonalny design
  • Szerszy podbieracz z grubszymi palcami
  • Duży bęben rozdrabniający z 32 nożami smarowniczek

Obniżony przenośnik podłogowy
Obniżony w kierunku do przodu przenośnik podłogowy ma wiele zalet: kanał transportu paszy jest krótszy, pasza może wcześniej ulec rozprężeniu, co chroni strukturę paszy i zmniejsza zapotrzebowanie mocy.

Bęben rozdrabniający
jest szczególnie wydajny dzięki średnicy 76 cm, szerokości 151 cm i sześciu rzędom palców rozmieszczonych po linii śrubowej. Bardzo szerokie powierzchnie transportowe palców chronią paszę, zwiększają jakość cięcia i zmniejszają zapotrzebowanie mocy.

Nadwozie do transportu zielonki
AX z nadwoziem do transportu zielonki posiada przechylną górną część ściany przedniej. Przy współpracy z sieczkarnią polową jest ona po prostu przechylona o 90 stopni do przodu i w ten sposób ułatwia załadunek z przodu, np. przy rozpoczynaniu koszenia pola. Dzięki temu AX jest pełnowartościową przyczepą dwufunkcyjną.

Nadwozie z blachy stalowej
Sprawdzone nadwozie z blachy stalowej jest bardzo sztywne i wytrzymuje wszystkie obciążenia występujące przy eksploatacji przyczepy dwufunkcyjnej. Ściany boczne są cynkowane ogniowo i lakierowane lakierem proszkowym lub powlekane tworzywem sztucznym.

Nadwozie składane
Hydraulicznie składane nadwozie umożliwia również wjeżdżanie do niskich budynków i bram.

Dane techniczne

Do pobrania

Zadaj pytanie do sprzedawcy