Części rolnicze marek AGH i AP-EXPERT

Produkcją części marek AGH i AP-EXPERT zajmuje się obecnie kilkanaście zakładów produkcyjnych na całym świecie. Fabryki produkujące nasze części to zakłady posiadające najnowocześniejszy park maszynowy i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Przez ostatnie lata budowaliśmy wizerunek marki AGH . Obecnie są to cenione produkty zarówno w kraju jak i za granicą. Gama produktów marki jest szeroka i można w niej znaleźć: rozruszniki do ciągników krajowych i zachodnich, alternatory, chłodnice, oświetlenie led oraz wiele innych produktów z zakresu elektryki i elektroniki znajdujących się w maszynach i ciągnikach rolniczych.

Marka AGH to produkt o wysokiej jakości, który wyróżnia się na rynku części zamiennych. Ich dostępność oraz konkurencyjna cena uwarunkowana jest długoletnią współpracą z zakładami produkcyjnymi.

Biorąc przykład z Marki AGH w 2023 stworzyliśmy markę AP EXPERT, która od samego początku została doceniona przez naszych klientów. Gama produktów, jaką oferuje AP EXPERT, to przede wszystkim zestawy naprawcze do silników takich jak: MTZ, T-25. Charakteryzują się one podwyższoną ścieralnością tulei i tłoka, co zapewnia dużo dłuższą żywotność naszych produktów i lepsze parametry techniczne pracy silnika. AP Expert to nie tylko zestawy naprawcze ale również gama produktów wspomagających i ulepszających prace w rolnictwie.

Do takich produktów można zaliczyć:

  • wspomaganie zawieszenia tylnego ciągnika -wspomagające prace związane z podnoszeniem i zaczepianiem maszyny;
  • wspomaganie układu kierowniczego, które stosowane w pojazdach mechanicznych ułatwia jego prowadzenie, co z pewnością doceni operator.

Kolejnymi produktami są: przewody hydrauliczne, oświetlenie oraz gama przewodów elektrycznych, które mają zastosowanie zarówno w ciągnikach rolniczych, kombajnach, samochodach ciężarowych jak i maszynach budowlanych.

Kontakt

Nasza lokalizacja

Kostry 138B, 21-210 Milanów

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 7:00 - 17:00 / Sob: 8:00 - 14:00

Masz pytania? Zadzwoń!