Przetrząsacze KW / KWT

Program produkcji przetrząsaczy karuzelowych KRONE oferuje wysokogatunkowe i niezawodne maszyny we wszystkich wielkościach. Przekonują one wzorowym wyposażeniem standardowym i doskonałą jakością pracy oraz wieloma innowacjami, jak np. bezobsługowe sprzęgła palcowe OctoLink i przekładnia wirników napełniona smarem płynnym. Przetrząsacze firmy KRONE zabezpieczają Państwa zbiór i oferują wysoki komfort.

  • OctoLink: bezobsługowe tarczowe sprzęgła 8-palcowe
  • Przekładnia wirników pracująca w smarze płynnym – bez smarowniczek
  • Solidne wsporniki palców z profilu rurowego, z palcami Super-C (9,5 mm)
  • Dla zapewnienia czystej paszy: efektywne wyczesywanie paszy dzięki nierównej długości palców
  • Centralne urządzenie do ograniczenia rozkładania w prawo i w lewo

OctoLink:
przenoszenie pełnej mocy w każdym położeniu – na nim można polegać.

Solidne i bezobsługowe: przekładnia smarowana smarem płynnym jest przykręcona pod ramą. Sprzyja to utrzymaniu stabilności. – Ochrona runi

Do napędu KWT 11.22/10 firmy KRONE, o szerokości roboczej 10,95 m, potrzebna jest moc tylko 40 kW / 55 KM.

Czysta pasza, równomierne rozprowadzanie:
Różnej długości ramiona palców, o grubości 9,5 mm, zapewniają czystą paszę dzięki „efektowi wyczesywania KRONE”. Palce ze stali sprężynowej, z pięcioma zwojami, są elastyczne i bardzo wytrzymałe. Specjalny króciec na końcach rur wspornika noży zapobiega zgubieniu noży.

Centralne urządzenie do ograniczenia rozkładania w prawo i w lewo, regulacja kąta rozprowadzania, osłony zapobiegające owijaniu się paszy oraz regulowane zastrzały amortyzujące pomiędzy koziołkiem do zawieszania i maszyną należą w KRONE do podstawowego wyposażenia maszyn KW.

Dane techniczne

Do pobrania

Zadaj pytanie do sprzedawcy